Zkušenosti klientů

V pětiboji musím mít jednoho trenéra na každou disciplínu. V BodyBody stačí jeden osobní trenér, který s vámi zvládne během chvilky dokonale procvičit všechny základní svalové partie.

David Svoboda, olympijský vítěz v moderním pětiboji

Do BodyBody chodím často a ráda – samotné cvičení je skvělé a výsledky na sobě skutečně cítím, ale hlavně se tady o mě vždycky krásně starají. Je to vždycky moc příjemný zážitek.

Denisa Barešová, mistryně světa ve sportovním aerobiku

Více než rok už chodím do studia BodyBody a jsem nadšená. Váha mně klesla z 84 kg na 75kg a metabolický věk ze 72 na 55 let.

Je to jediný sport, který mě baví a jen za 20 minut mám výsledky, které trvají v ostatních fitnes centrech hodiny anebo víc.

Tréneři v BodyBody jsou milí a kompetentní, vždy udělají vše možně, abych byla spokojená.

Birgit Labrada

Bude mi 64 let. Když jsem poprvé vkročil do Fitness Studia Body Body, vážil jsem 97 kg.

Po několika měsících vážím 92 kg a cítím se jako kluk, který se každý týden opětovně těší na protažení těla v noblesním studiu s vysoce profesionálním trenérem.

Miro Smolák, majitel Galerie Miro

BodyBody se stalo mou celoroční sportovní přípravou a zábavou. Osobně je pro mě důležité, abych měl jistotu, že když vyrazím na vodu, tak na tom budu fyzicky dobře. Hlavně, abych nemusel řešit, zda mi náhodou uprostřed peřejí "nedojde" energie. Současně je to jediné cvičení, kdy se po dvaceti minutách stěží odplazím do šatny. Variabilita cvičení je tak velká, že ani za 1,5 roku cvičení 3x týdně mě neomrzelo. Takže za mě palec nahoru!

Petr Čivrný, extrémní kajakář

Díky úpravě jídelníčku (od Metabolic Balance) a tréninkům s BodyBody jsem zhubla 18 kilo za necelé 3 měsíce. Při mém životním tempu mi vyhovuje 20-ti minutový trénink a především to, že když mám cestu kolem, stavím se a zacvičím si, aniž bych s sebou musela cokoliv nosit, ve studiu je vše k dispozici.

Těším se pokaždé, jakého ten den dostanu trenéra, baví mě, že s každým pracuji na jiné soustavě svalstva a tak se nikdy při tréninku nenudím. Po každém tréninku odcházím nabitá, plná endorfinů a s úsměvem od ucha k uchu. BodyBody mně pomáhá cítit se ve svém těle lépe. Je to v podstatě takový můj aktivní odpočinek.

Dannie, R&B a soulová zpěvačka a královna českého hip hopu :)

Na začátku byla zvědavost, 20 minut cvičení s trenérem a pocitím změnu? No, a po vice než roce můžu potvrdit, citím se lépe!

Zbavil jsem se občasných bolestí zad, po jiných sportech jsem méně unavený, schody do kanceláře vyběhnu bez zadýchání a v pohodě mně stačí dírky na pásku:).

Nejlepší je, že mě cvičení stále baví. Každý trénink je jiný, vyhovuje mně, že na cvičení nic nepotřebuji a vše se dá v pohodě stihnout i během hodiny.

Petr Plecháček, senior manažer v Ernst & Young

K BodyBody mně přivedla "rozjetá žába"

Začnu trošku z jiné strany než je zvykem.

Na konci zimy roku 2015 jsem si uvědomila, že holka v mých letech (52) má už asi odpískáno. Moje postava vypadala jako rozjetá žába, vše se na mne třáslo jako zpanikařený puding. Neměla jsem se ráda a popravdě jsem byla na sebe dost naštvaná. Kamarádka mne utěšovala: “Holka co v našich letech chceš za zázraky". Vadilo mně to, jenže fitka ráda nemám a přinutit se k pravidelnému cvičení ??? No, co si budeme nalhávat, vždy se našlo něco, proč to odložit na zítra. A tak to šlo dál. Na konci dubna jsem dostala poukaz, jen tak, na zkušební trénik nově vzniklého fitnes studia BodyBody v Českých Budějovicích, kde se právě rozjížela novinka intenzivního tréniku – cvičení BodyBody. Domluvila jsem se s kolegyní, že půjde se mnou. Ač jsem tomu moc nedávala, zvědavost byla silnější.

Ještě před první návštěvou jsem si vše prostudovala na internetu. Byla jsem trošku v rozpacích, ale zvědavost sílila. A tak jsem šla na první trénik. No, dostalo mě to. Hlavně to, že jsem zjistila, jak jsem na tom s fyzičkou mizerně, ale hlavně způsob cvičení. Jenže tu byla ještě jedna věc a to, že toto cvičení ve mne vyvolalo zájem. Byla jsem mile překvapena příjemným prostředím, lidmi, kteří se mně ujali – trenér a hlavně to, že s sebou nic nemusím nosit, vše mám k dispozici ve studiu a odcházím, byť po 20ti minutovém tréninku jako dáma rovnou do práce.

Požádala jsem ještě o druhou lekci, a ta rozhodla. Předplatila jsem si 15 tréninků. Začala jsem chodit 2x týdně, moje pocity byly velmi dobré, uvědomovala jsem si, jak se zpevňuji, chodím napřímená a tak nějak se celkově zpevňuji. Zpanikařený puding začal ubývat a já si uvědomovala, jak mizí tuk a roste moje sebevědomí, úžasný pocit z pohybu a rostoucí fyzička. Než jsem ukončila tuto sérii treniků, tak jsem si objednala dalších 30 a začala chodit 3x týdně. BodyBody se stalo mou drogou.

Moje konfekční velikost se začala zmenšovat, začala jsem rapidně měnit i skladbu jídelníčku. Přišlo to samo, poslouchala jsem svoje tělo a pozorovala, co mně dělá dobře a co ne. Ale hrozně důležité bylo, že mne nebolela záda, přestala jsem být unavená, prostě začala jsem se cítit fantasticky.

Cvičení mne dostalo na úplně jinou kolej. Podpora a individuální přístup trenérů mě jasně utvrzoval, že jsem na správné cestě a že to má smysl. Dneska jsou to moji výborní kamarádi a vím, že mne pomohou dostat se ke svému cíli. Pochopila jsem, že když člověk chce a má to v hlavě, tak dokáže překonat svoji lenost a nakopne se.

V současné době jsem na sebe pyšná, protože mne nikde nevylézají špíčky, netřesu se jak sulc a mám super kondici.

Takže, kdo se máte opravdu rádi a chcete pro sebe něco udělat, záleží vám na tom, jak vypadáte (bez rozdílu věku), máte chuť si dokázat vydržet 20 fantastických minut makačky a poté se cítit veselý a hravý, tak doporučuji – přidejte se.

A na závěr, jak říkají mudrcové: existují dva dny v roce, kdy nemůžete dělat nic. Jeden den se jmenuje včera a druhý zítra. Takže - začněte hned.

Vladimíra Svobodová, 52 let