Za 20 minut procvičíte
90 % svalové hmoty

Cvičte efektivněji
– s pomocí EMS

Elektrická stimulace svalů (EMS) pro trénink celého těla je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků.

EMS umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů.

U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji.

Právě proto BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. Ta optimalizuje zatížení pro různé svalové skupiny, což přináší viditelné výsledky v mnohem kratší době.

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

O EMS tréninku

Jaký je rozdíl mezi klasickým a EMS tréninkem?

EMS cvičení je mnohem efektivnější než klasický zátěžový trénink. Odhoďte své domácí činky a doražte k nám! Ušetříte čas a výrazně zlepšíte výsledky. Jeden trénink trvá pouhých 20 minut a procvičíte 90% svalové hmoty.

Proč díky EMS tréninku spálíte velké množství kalorií?

Během EMS tréninku posilujete všechny svaly zároveň, spalíte tak velké množství kalorií. Jedná se o velmi efektivní nástroj pro snižování podkožního tuku a dlouhodobou redukci váhy. A nezatěžujete klouby.

Jak Vám může EMS trénink pomoci zlepšit Vaše sportovní výkony?

Jste víkendový sportovní nadšenec nebo trénujete na olympiádu? EMS trénink vám pomůže zlepšit vaše sportovní výkony účinnou a bezpečnou cestou. BodyBody se stane vaším nejlepším tréninkovým partnerem.

Potvrzeno lékaři
bezpečné a účinné

Elektrická stimulace svalů se běžně využívá při léčbě poruch pohybového aparátu. Přináší vysokou účinnost rehabilitace, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

V Česku tuto metodu úspěšně používá například Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě.

„Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky využívání EMS technologie."

prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc.
přednosta kliniky u Sv. Anny

Máte další dotazy k EMS technologii?

Časté dotazy