Vypadat dobře. Cítit se skvěle. Být fit.

Výhody EMS tréninku

UŠETŘETE ČAS

UŠETŘETE ČAS

“Čas jsou peníze”. S EMS můžete dosáhnout výsledků 90-ti minutového tréninku za pouhých 20 minut!

POSILUJTE SVALY

POSILUJTE SVALY

Jemné elektrické impulsy dokonale aktivují a posilují každou důležitou svalovou partii. Je to velmi jednoduché a bezpečné.

LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA

Elektrody zabudované v tréninkové vestě stimulují i hluboko umístěné svaly kolem páteře. Zlepší se držení těla a bolesti zad až odezní.

TÓNOVÁNÍ TĚLA

TÓNOVÁNÍ TĚLA

Během tréninku posilujete všechny svaly zároveň a spalujete tak velké množství kalorií. Díky EMS hubnete efektivně a bez jojo efektu!

NEZATĚŽUJE KLOUBY

NEZATĚŽUJE KLOUBY

Elektrické impulsy aktivují svaly napřímo, čímž nevzniká tlak na klouby. Klouby se nadměrně nezatěžují tak jako u silových tréninků.

ZMÍRNĚNÍ DYSBALANCE

ZMÍRNĚNÍ DYSBALANCE

Stimulovat lze buď všechny nebo jen vybrané svalové skupiny. Posílíte tak i oslabené svalstvo a zmírníte svalové dysbalance.

Vyzkoušet trénink!

Cvičte efektivněji
– s pomocí EMS

Elektrická stimulace svalů (EMS) pro trénink celého těla je revolucí v oblasti fitness. Přináší efektivnější cvičení bez vedlejších účinků.

EMS umožňuje vašemu tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů.

U tradičního cvičení váš mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, ale posiluje účinněji.

Právě proto BodyBody kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. Ta optimalizuje zatížení pro různé svalové skupiny, což přináší viditelné výsledky v mnohem kratší době.

Díky synchronnímu rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

O EMS tréninku

Jaký je rozdíl mezi klasickým a EMS tréninkem?

EMS cvičení je mnohem efektivnější než klasický zátěžový trénink. Odhoďte své domácí činky a doražte k nám! Ušetříte čas a výrazně zlepšíte výsledky. Jeden trénink trvá pouhých 20 minut a procvičíte 90% svalové hmoty.

Proč díky EMS tréninku spálíte velké množství kalorií?

Během EMS tréninku posilujete všechny svaly zároveň, spalíte tak velké množství kalorií. Jedná se o velmi efektivní nástroj pro snižování podkožního tuku a dlouhodobou redukci váhy. A nezatěžujete klouby.

Jak Vám může EMS trénink pomoci zlepšit Vaše sportovní výkony?

Jste víkendový sportovní nadšenec nebo trénujete na olympiádu? EMS trénink vám pomůže zlepšit vaše sportovní výkony účinnou a bezpečnou cestou. BodyBody se stane vaším nejlepším tréninkovým partnerem.

Potvrzeno lékaři
bezpečné a účinné

Elektrická stimulace svalů se běžně využívá při léčbě poruch pohybového aparátu. Přináší vysokou účinnost rehabilitace, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

V Česku tuto metodu úspěšně používá například Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě.

„Praktické zkušenosti dokazují, že se jedná o velmi účinnou metodu posílení svalů. Nejsou známy žádné nežádoucí účinky využívání EMS technologie."

prof. MUDr. Petr Dobšák, CSc.
přednosta kliniky u Sv. Anny

Osobní trenér
= cvičení na míru

Každý trénink sestavují naši certifikovaní trenéři přesně podle toho, čeho chcete dosáhnout. Po tréninku s vámi vyhodnotí vaše výsledky pomocí biometrické váhy a dají vám výživová doporučení.

Jak vypadá ideální trénink?

 • pravidelné cvičení 1-2× týdně
 • v průběhu 6-13 týdnů pro první výsledky
 • regenerace vždy 1-4 dny
 • pravidelně pro dlouhodobé udržení kondice

Rezervujte si zkušební trénink!

Žádná taška na cvičení

BodyBody vám poskytne veškeré pohodlí. Na trénink se stačí objednat, všechno ostatní zařídíme my. Nepotřebujete boty, převlečení, ručník ani tašku.

Co všechno od nás dostanete v ceně jednoho tréninku?

 • Iontový nápoj před začátkem cvičení
 • Čisté tréninkové oblečení a ručník
 • Šampón, sprchový gel, tělový krém
 • Proteinovo-sacharidový koktejl po cvičení
 • a samozřejmě osobního trenéra, který se Vám bude plně věnovat

Privátní studio

BodyBody je privátní studio, kde skutečně platí „náš zákazník, náš pán“. Máte u nás zaručené veškeré dostupné pohodlí a soukromí.

 • Osobní přístup: trénink probíhá ve skupině maximálně dvou osob.
 • Žádné čekání: Rezervujte si místo a přijďte si zacvičit, kdykoliv máte chuť!
 • Maximální péče: Stačí se objednat a dorazit. O všechno ostatní se postaráme my.

Rezervujte si zkušební trénink!

Máte další dotazy k EMS technologii?

Časté dotazy